Yalova Evden Eve Nakliyat

Yalova Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün ülke bazında çalışma alanı olan evden eve nakliyat hizmetlerini, teknoloji yardımı ile kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaktayız. Sektör’ün İstanbul ayağı olan firmamız, Marmara bölgesi geneline büyük araç filosuyla başta Kocaeli ve İstanbul olmak üzere her ilimize profesyonel ekibimizle 2008 yılından bu yana hizmet sunmaktayız. Mevcut evden eve nakliyat hizmetlerimizi nasıl ve ne şekilde yapıyoruz biraz bilgi verelim size, bu bilgiler doğrultusunda evinizin taşıma işleminde sizi bekleyen hizmetlerden nasıl faydalanacağınız öğrenebilirsiniz.

Evden eve nakliyat nasıl yapılır?

Alfa evden eve nakliyat olan prensiplerimizin dışına çıkmamaya gayret gösteriyoruz, her şeyden önce müşteri memnuniyetini önceliğimiz kabul edip, bizi tercih eden evden eve nakliyat müşterilerimize günümüz şartlarını kullanarak en iyi hizmeti sunmak adına elimizden gelen bütün çabayı gösteriyoruz.

Sektörün içinde yer alan firmalardan bizi ayıran özellikler evden eve nakliyat hizmeti sunmadan önce eşyalarınızın sigortasını yapıyoruz, sizin için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz, alanında uzman kişileri tayin ediyoruz, geniş araç filomuzla eşyalarınızı düzenli bir şekilde taşıyoruz. Bunların haricinde firmamız nakliyat alanında tüm yetki belgelerimiz mevcut olmasıyla beraber hizmetin zamanında karşılanmasını sağlıyoruz.

İşte tamda bu seçenekler doğrultusunda Alfa evden eve  nakliyat hizmetlerini tercih eden müşteri sayımız 2008 yılından bu yana binlerce müşteri referansıyla günümüz de hala çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz doğrultusunda biz sizin için neler sunuyoruz

  • Ücretsiz ekspertiz gönderilmesi
  • Ambalajlama ekibinin hazırlanması
  • Nakliyesi yapılacak eşyaların tespiti
  • Nakliye edilecek mekanın düzenlenmesi
  • Evden eve nakliyat alanında uzmanlaşmış taşıma ekibi
  • Müşteri temsilcimiz tarafından belirli saatlerde rapor gönderimi
  • Eşyalarınız taşınmadan eşyalarınızın sigortasının yapılması
  • İhtiyaç durumunda depolarımızda eşyalarınızın en güvenilir şekilde depolanması

Tüm bu hizmetler nakliyat hizmeti almadan size sunulan evden eve nakliyat hizmetlerimizdir, sizde binlerce müşterimiz gibi bizi tercih etmek istiyorsanız telefon numaralarımızdan veya nakliyat talep formunu doldurarak evinizi zamanında, güvenilir ve sağlıklı bir şekilde nakliyesini yaptırabilirsiniz

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Kurumsal

Alfa Evden eve Nakliyat