Hakkımızda

Hakkımızda

Taşımacılık işine ilk olarak 2008 yılında başlayan Alfa Nakliyat, Bugün İstanbul ’ un en güvenilir evden eve taşımacılık firması haline gelmiştir. Yıllar içerisinde gelişmesini sürekli yenilenen araçları ve bu sektörde daha önce yapılmamış ilkleri hedef olarak belirleyen firmamız bu sayede her geçen gün müşterilerine daha iyi hizmet ve güven sunmaktadır.

Asansörlü ihtiyacının giderilmesi için özel merdivenli hidrolik asansör ve forklift araçlarını da bünyesine katan firmamızda yatırım sadece ekipman ve araca değil aynı zamanda insana yapılmaktadır. Taşıma konusunda eğitim ve bilgilendirme deneyimi kazandırmanın yanı sıra “Taşıma Planı” sayesinde her personel kendi alanında hizmet vermekte ve böylece daha hızlı bir paketleme taşınma süreci kazanılmış olmaktadır.

Şirketimizin personeline önem vermesinin diğer nedeni bu işte sürekli çalışan personelin gerekli pratikliğe ve hıza sahip olması ana etkendir.

Düzgün, sağlıklı bir taşıma için ambalaj işlemi en önemli detaylardan biri olup, balon ambalaj, steç film ve taşıma battaniyesi ile gerekli koruma düzeni sağlanmaktadır.

Şehir içi ve şehir dışı nakliye hizmetinin sağlıklı yapılabilmesi için tüm araçlarımızın taşıma belgeleri mevcuttur

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Hizmetlerimiz

Alfa Evden eve Nakliyat