Nakliye Hizmetimiz

Nakliye Hizmetimiz

Yeni taşınacağınız yere geldiğimizde, eşyalarınız sizin yönlendirmenizle, gerekli yerlere taşınarak yerleştirilir. Montajı yapılacak eşyalarınızın montajı yapılır. Tüm eşyalarınız sizin gösterdiğiniz yerlere bırakılır.  İstanbul evden eve asansörlü nakliyat hizmeti, asansörlü taşımacılık ile daha detaylı bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Taşımacılık işleminin türüne göre kullanılan teknolojik imkânlar sayesinde güvenilir yöntemlerle eşyalarınızı taşıyoruz. Kullandığımız özel paketleme materyalleri bünyesinde eşyalarınız, sağlıklı ortamlardan geçerek uzmanlarımız eşliğinde varmaları gereken yere varıyorlar. Alfa Evden Eve Nakliyat olarak araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup, güçlü yapıları sayesinde eşyalar en az sarsıntı ile evden eve taşınıyorlar.

Ama öncelikle uzmanlarımız, taşınacak eşyaları tespit ederek onlar için uygun ortamı hazırlıyorlar. Evden eve taşınma sırasında gerekli olacak her türlü materyal ve durum bu şekilde sağlanmış oluyor.

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Hizmetlerimiz

Alfa Evden eve Nakliyat