Evden eve nakliyat fiyatları

Evden eve nakliyat fiyatları

Nakliyat, oldukça titizlikle yapılması gereken bir iştir. Eşyalarınız taşınırken herhangi bir zarar görmemesi gerekmektedir. Bu sebeple nakliyat işi profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Sektöründe öncü olan firmamız nakliyat işlemlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Nakliyat yaparken birçok araç kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlar birinci sınıf kalitedir ve sizin hizmetinizdedir.

Nakliyat gününden önce personellerimiz evinize gelip eşyalarınıza bakıp buna göre notlar almaktadır. Eşyanın yüküne ve sayısına göre ekipman getirilecektir. Nakliyat günü eşyalarınız kesinlikle zarar görmeyecek şekilde ambalajlanacak ve taşıma asansörlerimizin yardımıyla araca yüklenecektir. Büyük olan eşyalarınız demonte işlemiyle küçültülecek ve bu şekilde nakledilecektir. Yeni evinize vardığımızda ustalarımız tarafından eşyalarınız tekrardan monte edilerek size teslim edilecektir.

Evden eve nakliyat fiyatları değişiklik göstermektedir. Normal bir ürün satar gibi fiyat verilmemektedir. Nakliyat bir hizmet olduğundan, taşınacak eşyaların türünden tutun, ağırlığına ve eşyanın sayısına göre bir fiyat çıkartılıp sizlere sunulacaktır. Bu sebeple nakliyattan önce eşyalarınızla ile ilgili bilgiler toplayarak en sağlıklı şekilde nakil işlemini gerçekleştirmekteyiz. Eğer nakil işlemi şehirler arası olacaksa daha farklı bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Yine şehir içi nakliyatta olduğu gibi şehir dışı nakliyatta da aynı prosedürler uygulanmaktadır.

Alfa evden eve nakliyat olarak işimize son derece önem vermekte ve çalışmalarımızı büyük bir titizlik eşliğinde yapmaktayız. Bizi tercih ettiğiniz takdirde aklınızda en ufak bir soru işareti kalmadan nakliyatın gerçekleşeceğinden emin olabilirsiniz.

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Kurumsal

Alfa Evden eve Nakliyat