Arşiv Taşıma

Arşiv Taşıma

Nakliye sektörünün ulaşım sektörünün her geçen gün farklı kurallar bütünü çerçevesinde değerlendiriyor olması taşınan eşyanın niteliğine göre yapılan nakil işlemlerini gündeme getirmektedir. Arşiv taşımacılığı tarzında geliştirilen nakil işlemleri bu alanda taşımacılık yapan firmalarının kendini şekillendirmesini zorunlu kılmıştır.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübenin yanı sıra profesyonel taşımacılıkta lider kuruluşumuz siz değerli müşterilerimizin bizlere olan güveni sayesinde bugünlere ulaştığının birinci içerisindedir. uzman taşıyıcı personelimizin itinalı çalışması ile özellikle banka, şirket veya kurumsal taşımacılık bağlamında eşya taşıtmak isteyen değerli müşterilerimizin bizden memnuniyet içerisinde ayrılmalarını temin etmek bizlerin görevidir.

Çünkü söz konusu taşınacak eşyanın arşiv niteliğinde olması bir tek belgenin veya verinin kaybedilmesinin ne kadar vahim sonuçlar doğuracağını firmamız gayet iyi bilmektedir.

Arşiv Nakliyesi Ve Depolama Hizmeti
Üniversiteler, kamu kurumları veya ticari nitelik taşıyan şirketlerin hassas bilgilerinin yer aldığı arşivler birtakım kurallar bütünü içerisinde nakli zorunlu kılmaktadır. Özellikle arşiv taşıma şartnamesine uygun olarak yapmış olduğumuz taşıma hizmeti firmamızın garantisi altında yürütülmektedir.

Taşınan arşivin niteliği dikkate alınarak yapılan paketleme ve ambalajlama su geçirmeyen kaliteli malzemeler ile izole ettiğimiz belgeler veya içerisinde verilerin bulunduğu dijital cihazlar sigorta kapsamı dahilinde koruma altına alınmaktadır. Dolayısıyla yükleme nakil ve boşaltma işlemi sırasında meydana gelebilecek her türlü zararın tanzim edilmesi şirketimizin sorumluluğu altındadır.

Bizlere sitemiz üzerindeki iletişim kanallarından 7/24 ulaşabilir diğer faaliyetlerimiz ile ilgili olarak bilgi edinebilirsiniz.
 

Alfa Nakliyat profesyonel taşımacılık sektöründe yılların getirmiş olduğu deneyim ve tecrübelerden yola çıkarak müşterilerine kusursuz boyutta arşiv eşya taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Çoğunluk ile arşiv eşya taşıma hizmeti vermiş olduğumuz kişi ve kurumlar arasında muhasebe şirketleri, hastaneler, bankalar, noterler gibi hizmet veren şirketlerin arşiv eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız.

Arşiv nedir? Arşiv eşyaları tüm dünya genelinde mecburi sebeplerden ve yasal zorunluluklardan dolayı belirli bir süre saklanması gereken özel evraklardır. Bu evraklar çoğu zaman oldukça fazla olabilmekte veya özel durumlar nedeniyle taşınma sebepleri oluşturabilmektedir.

Yazılı, görsel her türlü bilginin birikmiş olduğu arşiv depoları firmamız bünyemizde çalışan deneyimli personellerimiz tarafından eşyalarınız taşınmaktadır.

Arşivler genellikle ikiye ayrılmaktadır. Bunlar eski ve yeni arşivlerdir. Alfa Nakliyat güvencesi altında her türlü arşiv dosyalarını kusursuz boyutta taşıyabilmekteyiz.

Hastane, okul, muhasebe büroları, noter ve devlet kurumlarının arşiv taşıma işlemlerini hesaplı ve üstün titizlik kalitesiyle nakliyesi yapmaktayız.

Arşiv eşya nakliye hizmeti almak istediğinizde ücretsiz olarak firmamız tarafından gönderilen eksper eşyalarınızı veya arşiv dosyalarınızı inceleyerek size uygun gerekli taşıma programı hazırlar.

Anlaşma olması halinde çift nüshadan oluşan nakliye sözleşmesi ile belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınız taşınır. Arşiv taşımacılığı hizmetlerinde firmamızı tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Kurumsal

Alfa Evden eve Nakliyat