Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Firmamız her zaman eğitimli personeli ile beraber her zaman taşıma problemlerinizi her koşulda en alt seviyeye bulunmasına yardımcı olmaya devam etmektedir. Kurumsal taşıma alanında başarı ile gerçekleştiren firmamız hizmetleri ile her zaman müşterilerinden sürekli olarak tam not almaya devam etmektedir.

Firmamız bu alanda yer alan eşyalarınızın cinsine göre paketleme işlemi en etkin tamamen yapılmaktadır. Hassas eşyalarınız için her koşulda mukavemeti sürekli olarak yüksek paketleme işlemi uygulayarak eşyalarınız kısa sürede taşınabilmektedir.

Bu yüzden memnuniyetiniz için her zaman firmamız için bu koşulda önemli bir faktör olarak yer almaktadır. Firmamız bu sektör içerisinde gelişmiş nakliyat ödeme seçenekleri ile beraber eşyalarınız için her zaman en iyi nakliyat işlemini uyguluyoruz.

Sürekli olarak büyümeye devam eden firmamız faaliyet alanlarını daha da büyütmeye devam etmektedir. Firmamız küresel gelişmeyle beraber artan yaşam kalitesine ayak uydurarak taşımacılık fikirlerini her zaman sürekli olarak daha da geliştirmektedir. Kurumsal taşıma konusunda geniş servis ağları ile beraber her mekânda kaliteli taşımacılık faaliyetlerini etkin olarak tamamlayabilmektedir.
 

Kurumsal bir yapı ürüne kurulan firmamız Kurumsal Taşımacılık işinde kurumsal kimliğin ne demek olduğunun ve ne kadar değerli bir unsur olduğunun farkındayız ve kurumsal taşımacılık hizmetlerimizi bu ilkeden vazgeçmeden gerçekleştirdiğimizi bildirmek isteriz. Kurumsal ekipmanlarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemek için üstün güvenlikli ambalajlarımızı kullanılıyoruz. Gerek ofis içerisindeki eşyalarınız gerekse de diğer kurumsal dosya, dokümantasyon evraklarınızı özel bir ambalajlama yapıyoruz.

Taşınacağınız yere giderken sizlere tahmini bir saat bildiriyoruz. O saat aralığında orada olacağımızı tahmin ediyoruz. Trafikte tecrübeli şoförlerimiz nakliye araçlarımızı dikkatle kullanmaktadır. Ayrıca nakliye araçlarımız genel merkezimizde anlık olarak takip edilmektedir. Herhangi bir hız aşımında şoförü uyardığımızı bilmenizi isteriz.

7/24 HİZMET ANLAYIŞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ...

7/24 Hizmet Hattı: 0533 086 59 92

Mail Adresi: [email protected]

Kurumsal

Alfa Evden eve Nakliyat